خانه » اسلام شناسي » 💠 چرا رهبر انقلاب بر شناخت دشمنی آمریکا تاکید دارند؟
23

💠 چرا رهبر انقلاب بر شناخت دشمنی آمریکا تاکید دارند؟

💠 چرا رهبر انقلاب بر شناخت دشمنی آمریکا تاکید دارند؟

📝  #دشمنی_عینی_آمریکا  (1)

1⃣ هسته ای:

🔹امروزه بررسی روند مذاکرات هسته ای بارزترین مسئله ای است که به لحاظ عینی می‌تواند نوع رابطه خصومت آمیز آمریکا با ایران را برای افکار عمومی مورد توجه و تدقیق قرار دهد. در مسئله هسته ای آمریکایی ها نه تنها به وعده های خود عمل نکردند و نقض عهد کردند بلکه همه چیز را منوط به رفتار ایران  در چارچوبی کردند که آن را روح برجام نامیدند.

❌ ایجاد هراس عمومی توسط ایالات متحده در شرکتهای اقتصادی بین المللی برای فاینانس اقتصادی با ایران و ترس از سرمایه گذاری کشورها و شرکتهای بین المللی، فضای اقتصادی را برای ایران به گونه ای رقم زده که تقریبا هیچ دستاورد اقتصادی در پی برجام برای کشورمان حاصل نشده است.

🔹آمریکایی ها بدعهدی خود را تا حدی پیش بردند که روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز ضمن پذیرش آن، در گزارشی آمریکایی ها را به اتخاذ اقدامات بیشتر و کارآمد برای برای بقای برجام فراخوانده و معتقد است آمریکایی ها بایستی به دنبال روش های نهادمندتر برای بقای برجام باشند.

❌ آمریکایی ها خود به خوبی می دانند که در موضوع هسته ای نقض عهد کرده  و از تعهدات خود شانه خالی کرده اند. نخبگان سیاسی دولت تدبیر و امید نیز به خوبی نسبت به این موضوع واقف هستند، آنچنان که دکتر ظریف در دیدار کمیسیونر اتحادیه اروپا اشاره می کند که اتحادیه اروپا نباید تحت‌تاثیر اقدامات دیگر کشورها و قدرت‌ها در همکاری با ایران قرار بگیرد.

🔹 این اظهارات نشان دهنده عینی بودن دشمنی آمریکا با ایران در مسئله برجام بوده است. برجام یک مسئله ذهنی و بین الاذهانی نیست که در دامنه توهمات قرار داشته باشد بلکه موضوعی مربوط به فضای عینی فعلی پیش روی ایران است.

🔵در کانال” فعال سیاسی” متفاوت ترین و جنجالی ترین موضوعات و مطالب سیاسی و امنیتی را دنبال کنید.

🔴 به این کانال متفاوت و جنجالی بپیوندید ⬇️

@political_activist✌️🇮🇷✌️

00100

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.