خانه » سخنان آیت الله بهجت(ره):

سخنان آیت الله بهجت(ره):

خداوند انسان را طوری آفریده

آیت الله بهجت (ره): خداوند انسان را طوری آفریده که می تواند از راه عبودیت و بندگی خالص از مقام ملائکه گام فراتر نهد و مقامات انبیاء و اولیاء را کسب نماید. اسباب غفلت و نسیان از یاد و ذکر خداوند را خود ما ... ادامه مطلب »

آیت الله بهجت (ره)

آیت الله بهجت (ره): ما باید در این فکر باشیم که چگونه    می توانیم یک امضاء و تأیید از مولایمان حضرت ولی عصر (عج) بگیریم . یعنی چگونه درس بخوانیم و چگونه رفتار کنیم که مولایمان ما را امضاء و تأیید کند. ادامه مطلب »

34- چند توصیه ایت الله بهجت(ره) :

 چند توصیه ایت الله بهجت(ره) : برای دوری از ریا : لاحول و لاقوه الا بالله زیاد بگویید برای درمان عصبانیت : زیاد صلوات بفرستید برای تمرکز فکر زیاد: لا اله الا الله بگویید برای رفع اختلاف زوجین : صدقه متعدد بدهید برای دفع ... ادامه مطلب »

33- آیت الله بهجت(ره) :

 آیت الله بهجت(ره) : برای محفوظ ماندن هر صبح و غروب سه بار بگوید: أللهم اجعلنی فی درعک الحصینه التی تجعل فیها من ترید (خداوندا ، مرا در زره قوی و نگهدارنده خود ، که هر کس را بخواهی در آن قرار می دهی ... ادامه مطلب »

29- آیت الله بهجت(ره) :

 آیت الله بهجت(ره) : بگرفت آب و رنگ ز فیض حضور تو           هر گل در این چمن که سزاوار دیدن است از وظایف منتظران درخواست معرفت امام (عج) از خدا می باشد. معرفت امام کلید تمام ابواب خیر و سعادت و رحمت است و ... ادامه مطلب »