خانه » اسلام شناسی -شهدا

اسلام شناسی -شهدا

⛔️تحقیر شهید و فداكاری اقتدار کشور را تضعیف میکند

⛔️تحقیر شهید و فداكاری اقتدار کشور را تضعیف میکند ?رهبرانقلاب: اگر ما در روزنامه‌ها و در اظهارات و تریبونهای خود این‌گونه با مردم حرف بزنیم که «یعنی چه فداکاری! من بمیرم برای این‌که دیگران زنده بمانند!؟» شهادت‌طلبی و شهید را مسخره و روحیه‌ی فداکاری ... ادامه مطلب »

مهم نیست انسان حتماً شهید شود

‍ مهم نیست انسان حتماً شهید شود، اگر نفس خود به مقام شهادت رسیده و صادقانه طلب شهادت نماید، اگر در بستر هم بمیرد، شهید محشور خواهد شد. چنین کسی، در ساده‌ترین فعالیت‌های زندگی‌اش، چونان کسی که در عرصه‌ی جهاد، شمشیر می‌زند، اجر می‌برد ... ادامه مطلب »

شهید مهدی باکری

شهدا دنیا مثل شیشه‌ای می‌ماند که یکدفعه می‌بینی از دستت افتاد و شکست. شهید مهدی باکری همه می‌دانستند آن روز مراسم خاكسپاری سید مرتضی آوینی است، قرار نبود آیت‌الله سید علی خامنه‌ای در این مراسم باشكوه شركت كنند، در اولین ساعات روز آقا تماس ... ادامه مطلب »

شهید مدافع حرم حمید رضا اسد اللهی

شهدا شهید بزرگوار در بخشی از وصیتنامه شان که در حرم امام رضا علیه السلام نوشته شده خطاب به امام عصر عجل الله تعالی نوشته اند:آقاجان! به من می‌‌گویند تو زن و بچه داری، چرا به جهاد می‌روی؟ آقاجان! مگر من برای همسر و ... ادامه مطلب »

شهيد محمود رضا بيضايي

شهدا تمام دنیا جمع شده‌اند؛ تمام استکبار، کفار، صهیونیست‌ها، مدعیان اسلام آمریکایی، وهابیون آدمکش بی‌شرف، همه و همه جبهه واحدی تشکیل داده‌اند و هدفشان شکست اسلام حقیقی و عاشورایی، رهبری ایران و هدفشان شکست نهضت زمینه‌سازان ظهور است و بس. و در این فضای ... ادامه مطلب »

?آثار شهادت طلبی

?آثار شهادت طلبی آرزوی صادقانۀ شهادت موجب پاکی دل از آلودگی‌ها و نورانی شدن اندیشۀ انسان می‌شود. شهادت‌طلبی خوش‌فهمی می‌آورد و حکمت را بر زبان آدم جاری می‌کند. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ✅ کانال رسمی #استاد_پناهیان @Panahian_ir ادامه مطلب »

?جاذبۀ عجیب شهدا

?جاذبۀ عجیب شهدا شهدا جاذبۀ عجیبی دارند. اثر مغناطیسی شهدا در آدم‌های سالم فوق تصور است و می‌تواند به عنوان یک محک برای ارزیابی دل‌های نورانی و پاک قرار بگیرد. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ✅ کانال رسمی #استاد_پناهیان @Panahian_ir ادامه مطلب »

?رؤیای شیرین در برابر تلخی مرگ

?رؤیای شیرین در برابر تلخی مرگ شهادت برای آدم‌های باصفا یک رؤیای شیرین و دوست داشتنی است و تمام نگرانی‌ها دربارۀ قبر و قیامت و تلخی‌های زندگی را برطرف می نماید. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ✅ کانال رسمی #استاد_پناهیان @Panahian_ir ادامه مطلب »