چند جمله با دوستان مبلغ در ماه محرم ۱۴۴۶

چند جمله با دوستان مبلغ در ماه محرم ۱۴۴۶

 ماه محرم ۱۴۴۶ در حالی فرا رسیده است؛ که مردم ایران بیش از ایام گذشته با مشکلات اقتصادی و غیر اقتصادی دسته و پنجه نرم می کنند و به گمان این حقیر راه حلی هم برای حل این مشکلات غیر از رجوع همه جانبه به آیات و روایات وجود ندارد.

  به دوستان عزیز خودم توصیه می کنم: در ایام ماه محرم و صفر ۱۴۴۶ فرصت گفتگو با مردم را مغتنم بشمارند و درباره راه حل های دینی مرتبط با حل مشکلات اقتصادی، طبی، آموزشی و تربیتی و… با مردم سخن بگویند. درباره واگذاری زمین رایگان به مستأجر ها و زوج های جوان (طبق نظریه احیای موات پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم)، درباره ایده مترقی مردمی کردن اداره معادن و اداره غیرمتمرکز آنها، درباره ایده بسیار مترقی ساخت بازارهای رایگان و تهیه محل کسب برای فقراء و اقشار متوسط، درباره مزایای انتخاب مشاغل برتر، درباره مزایای خانه های حیاط دار نسبت به آپارتمان های معیوب، درباره مزایای طب اسلامی و اصلاح الگوی تغذیه در کاهش بیماری های عصبی، گوارشی ، درباره مزایای کتب درسی جدید و آموزش در مدارس جدید و… با مردم عزیز ایران سخن بگویید و طعم کارآمدی دین را به ذائقه آنها بچشانید. (گفتمان سازی مقدمه تحقق است!)

  مهمترین توصیه پیامبر به مبلغان دین، گفتگو بر اساس ظرفیت ها و نیازهای مردم است و نباید فرصت بی بدیل محرم و صفر را با کلی گویی های دینی از دست داد. بسیاری از مشکلات مردم و حاکمیت با ترویج نظریه های فقهی و اعتقاد واقعی به جامعیت اسلام حل و فصل می شود. چهل کتاب مرتبط با تبلیغ دینی مبتنی بر فقه نظام را از آدرس زیر دریافت کنید.
https://eitaa.com/olgou4/5734

حجت‌الاسلام علی کشوری (دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی) – محرم فرصتی برای تبلیغ فقه نظام – شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ – قم

#محرم
#تبلیغ_فقه_نظام
#کارشناسی_امید_آفرین_الگوی_پیشرفت
https://eitaa.com/olgou4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.