خانه » اسلام شناسي » مسائل روز کشور » اگر آزاده نیستید، لااقل کمی شرف داشته باشید!
23

اگر آزاده نیستید، لااقل کمی شرف داشته باشید!

❌اگر آزاده نیستید، لااقل کمی شرف داشته باشید!❌

✍️شاید شما یادتان رفته باشد؛ بهمن ماه ۱۳۹۲ یعنی چند ماه بعد از روی کار آمدن دولت، مردان تدبیر و امید تصمیم گرفتند به مردم سبد کالا بدهند؛ و چنان تدبیر کردند که یک سبد کالای ساده دو کشته و یک مجروح بر جای گذاشت! و عزت مردم چنان لگدمال شد که کار به درگیری‌های عجیب و غریب در صفوف طولانی سبد کالا کشیده شد.

✍️وقتی دولتی چنان ناکارآمد و ناتوان و بی فکر است که برای پخش یک سبد کالا دو کشته روی دست ملت باقی می‌گذارد، معلوم است که تدبیر بنزینی‌اش به چه چیزی می‌انجامد!

✍️همه می‌دانستیم که با رای آوردن مجدد روحانی در سال ۹۶ چه فاجعه‌هایی پیش روی‌مان است، اما سلبریتی‌ها آمدند و گفتند: “رعیت است دیگر، رعیت همیشه برای دو تا گونی سیب زمینی بیشتر غر می‌زند؛ مهم این است که با دولت روحانی ما می‌توانیم به فستیوالهای خارجی برویم و عشق و حالمان را بکنیم…”!!

✍️خب سلبریتی‌های محترم! حالا که حمایت کردید و دولت منتخبتان روی کار آمده یا تبعاتش را بپذیرید و تا سالها سکوت کنید، یا با صدای بلند بگویید اشتباه کردید و باز هم تا سالها سکوت کنید!

✍️با بیانیه دادن و نمایش دلسوزی برای مردم فرار رو به جلو نکنید که خود شما یکی از متهمان این روزهای ملت هستید! چون شما نهایتا خیلی که اذیت بشوید دست زن و بچه را می‌گیرید و به آمریکا و کانادا می‌روید؛ این رعیت بیچاره هستند که می‌مانند با دو تا گونی سیب زمینی‌شان و خنده‌های رئیس جمهور روی زخم‌های‌شان!

✍️رئیس جمهوری که نمی‌دانم چگونه با وجدانش شب را صبح می‌کند که بخاطر بی تدبیری‌اش چنین فاجعه‌ای به بار آمد؛ رئیس جمهوری که دستپخت شما سلبریتی‌ها بود و شما هم در خنده‌های او بر زخم مردم شریک هستید!

علی صدری نیا
@najva_net

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.