خانه » اسلام شناسی -مشاوره و تربیت » بکُشم و خوشگلم کن
23

بکُشم و خوشگلم کن

بکُشم و خوشگلم کن

راستش در طول تاریخ مسئله زیستی جنسی برای مرد بسيار مهم بوده، و هم به‌دليل طبیعت مردانه اش و هم به‌دلیل فاصله گرفتن از دین و اخلاق، این شهوت، مهار نشده است. برخی از دستورات شرع که حتی خانم‌ها آن‌ها را امل‌بازی و تحجر می دانند، برای مهار کردن همين شهوت بي‌افسار است. دودی که خانم ها با بزک کردن براي ديگران، عشوه و خوش و بش با نامحرم، با انتخاب شغل مختلط با مردان، با نشستن کنار خانواده‌ها برای دیدن فیلم‌های مبتذل، با اجازه دادن به شوهر از این‌که درباره اوصاف جنسی زن دیگري بگوید و آلبوم عکس آن‌ها را ببیند، و… به‌خيال روشن‌فكري و به‌روز بودن به‌راه می اندازند، اول از همه به چشم خودشان می رود.
چرا ما؟
برخی از خانم ها می پرسند چرا ما باید مراقب باشیم؟ اسلام هم به زن و هم به مرد تذکر می دهد که حیا و عفت (دیداری، شنیداری، معاشرتی، تخیلی و…) داشته باشند، ولی خب قانون این است که در تزاحم‌ها و برخوردها، وسایل ظریف و حساس را در محافظ قرار مي‌دهند تا وسائل زمخت و خشن، آن‌ها را خدشه‌دار نکنند. همه مي‌پذيرند كه شهوت مردان ابتدائا پر قدرت تر از زن‌ها ظاهر می‌شود. باور نداريد به اين جلوه های غالب جنسی مردان در طول تاريخ بنگرید:
1. از قدیم مردان تصاویر جنسی را در غارها حك كرده‌اند.
2. امروز بيش‌تر نقاشی‌ها و مینیاتورهای جنسی را مردان می كشند.
3. اشعار در وصف اندام یار و خال صورت و موي محبوب را مردان می‌سرودند.
4. حرمسراها را شاهان مرد و مردان ثروتمند مي‌ساختند.
5. مردان هنگامی که دعوا می‌کنند فحش جنسی به هم می‌دهند!
6. برخی از اختلالات جنسی مثل هرزه‌گویی تلفنی و اینترنتی و چشم‌چرانی و… بيش‌تر مربوط به مردان است.
7. مشتری پر و پا قرص فیلم‌های شو و امور پورنو‌گرافی مردان هستند.
8. رمان های سکس را مردان می خرند و می نویسند.
9. انحرافات جنسي در مردان بیشتر است.
10. مردان، مشتری عروسکی‌های جنسی هستند.
11. تجاوز به‌عنف از مردان صادر می‌شود.
12. در آمریکا در ایام بارداری همسران، آمارها نشان می‌دهد که مردان ارتباط بیرون از منزل دارند.
13. خودارضایی ميان مردان شیوع گسترده‌تري دارد
14. تجاوز جنسی مردان به هم هنگام محدودیت و محرمیت هایی چون زندان در همه ملیت ها، بین مردان گزارش می شود.
سامان دادن يا هوس‌راني؟
اگر اسلام درباره ازدواج مجدد و موقت احکامی دارد، به‌دليل سامان بخشیدن و تعهددار کردن روابط جنسی و عاطفی با شرایط خاص است نه دامن زدن به هوس‌رانی. با توجه به این دستورات و با نگاهی به انواع اختلالات و انحرافات جنسی آزاد و شدت غریزه جنسی مردان منصفانه‌تر درباره احكام اسلام سخن خواهیم گفت.
آن وقت حق می دهیم به زنی که وقتي نمي‌تواند توقعات بيش از حد شوهرش را كه بیماری اعتیاد جنسی دارد، برآورده كند، به شوهرش بگوید که ازدواج موقت کند و هر روز با کسی نچرخد. آن وقت افرادي که بیماری شدید روانی اسکیزوفرنی دارند و نمی توانند ازدواج دائم کنند، حق می‌دهیم که بخواهند از این نوع ازدواج بهره ببرند.
حتی زنان متدین به خانم های بي‌همسري که برای تنگناهاي مالی تن‌فروشی می کنند و راهی برای ازدواج دائم ندارند، می گویند که «لااقل محدودش کن به یک نفر آن هم در قالب حکم شرعی!»
خانمی می گفت: وقتی برادرم از دنیا رفت متوجه رابطه همسرش با برادر کوچکم شديم؛ اول انکار می‌کردند ولي بعد در كمال وقاحت گفتند «که با هم هستيم.» ما مذهبی هم نبودیم ولی التماسشان کردیم که لااقل ازدواج موقت کنید، ولی هیچ کدام نپذيرفتند.
اسلام با هوس‌رانی در قالب ازدواج موقت مخالف است، اما می گوید که اگر به هیچ وجه چاره ای نباشد، باید جلوی گناه را با جهت دادن به این ازدواج بگیریم. (خانم‌هاي محترم زود آشفته نشوند این مسئله خيلي تفاوت دارد با ترویج کردن ابتدایی این نوع ازدواج).
مثل ميت
حتما شما هم این ضرب‌المثل را درباره خانم‌ها شنیده‌اید كه به آرایشگرها می‌گویند «هر كاري می‌خواهی بکن، اصلا منو بکش ولی خوشگلم کن!» این را اضافه کنید به ماسک صورت، و جراحی بینی و… .
من یك تقلب به خانم‌ها برسانم: شما که از ازدواج موقت و مجدد و خیانت خوشتان نمی‌آید چرا سر به‌سر شوهران و ما مشاوران می گذارید؟ شنیده اید بسیاری از مردان نسبت به خانم‌هایشان چه می گویند؟ «کالمیتِ بینَ یدیِ الغسالِ؛ یعنی همسر ما هنگام روابط زناشويي مثل جنازه ای در دستان مرده‌شور است!» مثل سیب زمینی بی‌روح، مثل یخچال سرد و… است. زنی که به آرایش، به لباس، به وضع سر و صورت، به مراسم و تشریفات رو کم کنی از جاری و خواهر شوهر و متعلقات اهمیت می دهد، چرا نباید برای اتاق خوابش برنامه داشته باشد؟!
مثل باران روي كوه
برخی که یک نخود عقلشان را از علم خدا بیشتر می دانند، اشکال می کنند که این چه دینی است که گفته هر موقع مرد تقاضا داشت، زن بگوید در خدمت‌گزاری حاضرم ارباب؟! غافل از این‌که این کار مثل باران روی کوه است؛ چیزی برای کوه باقی نمی‌ماند همه اش سرازیر می شود به دامنه کوه. تمکین، لحظاتی است ولی در چنگ گرفتن شوهر، پايدار و طولاني است. هم‌چنين خود خانم‌ها هم از این روابط لذت می برند. آن قدر شعار داده‌اند زنان عاطفی هستند که انگاری فرشته‌اند و میل جنسی ندارند! میل جنسی مرد و زن مثل بازی الاکلنگ است. یک طرف مرد با نیروی جنسی – عاطفی نشسته و آن طرف زن با انرژی عاطفی– جنسی. یعنی مرد نیاز جنسی اش غلبه دارد و بعد از ارضاء، به همسرش علاقمندتر می شود و زن نیاز عاطفی اش می چربد و با ارضا این نیاز میل جنسیش هم پررنک می شود. بنابراین بخشی از سردی جنسی زنان به سردی عاطفی مردان باز می گردد. و بخش مهمی از سردی عاطفی مردان به سردی جنسی زنان باز می گردد و طبیعی است بازی الاکنگ تعطیل خواهد شد.
درسته که میل جنسی پر قدرت است ولی به هر حال اگر این انرژی در خانه مصرف شود، شوهران مثل آهوی رام شده از کنار زنان عبور می‌کنند نه مثل گرگ گرسنه و به‌قول آذري‌هاي بامرام «آج قورت».
بدبخت خانم‌هایی که گرگ غریزه شهوت مردانشان را گرسنه‌تر و خون‌آشام‌تر می‌کنند. چه طوری خانمی که وقتي دوستش را به خانه دعوت می‌کند، زيبا، خندان و با نشاط است اما براي شوهر نگون‌بختش… بگذريم!
تازه اگر عده‌اي هم بخواهند به آن‌ها كمك كنند، برچسب تحجر می‌خورند و به آن‌ها مي‌گويند «برو بابا حاجی این حرفا مال قدیم ندیم‌ها بود!» ولی وقتِ وقتش مشخص می‌شه كه چه كلاهي سرشون رفته. آقایی توي محل ما بود كه بهش می‌گفتند «سيروس بلند» نقلي داشت و چیزی گفته بود كه بين مردم، مثل شده بود. مردم متناسب با موقعیت می‌گفتند به‌قول سيروس بلند: «بعدا می‌فهمي».
دزده داشت قفل مغازه را می‌برید. رهگذري پرسيده بود چه می‌کنی؟ گفته بود هیچی! دارم ساز می‌زنم. پرسيده بود: این چه سازی است که سر و صدا نداره؟! گفته بود صداي ساز من صبح در میاد. برخی از سازهاي زندگي هم صداش بعدا در میاد!خانمی می‌گفت برای سورپرایز کردن شوهرم برایش ماهواره خریدم، حالا زنان دیجیتالی شده‌اند هووی من! خانمی که با شوهرش قهر می‌کنه، فورا اتاق خواب را تعطیل می‌کنه، به بخت خودش لگد می‌زند.
اگر تمکین برای خانم‌ها زحمت هم داشته باشه به‌صرفه است. زحمت را برای رسیدن به فواید زیادش که نصيب خودشون می‌شه بايد تحمل کرد؛ البته مشکلاتی مانند افسردگی، وسواس، خرافات، سوءبرداشت‌های دینی، اختلالات جنسی مثل واژینیسم، مقاربت دردناک و… می‌تونن عایق رضایت زناشویی برای زن شود که باید با کمک گرفتن از يك مشاور و روان‌درمانگر جنسی آن‌ها را برطرف كرد.
توصيه به دختران عقدي
به شوخي مي‌گفتند در ایام اسارت در عراق چه شکنجه‌ای بدتر از همه بوده؟ اين‌كه از پشت پنجره نون بربری نشون می‌دادند ولی براشون نون لواش می آوردند! برخی از خانواده‌ها و خانم‌ها می‌گویند. داماد یه دفعه بهونه‌گیر می‌شه، خوب و خوش می‌یاد، ولی با اخلاق سرد و عصباني برمی گرده. خودمونی بگم: شهوت وقتی فشار می‌یاره، انرژیش به روان و مخ و اخلاق اثر می‌ذاره. باید تیر خلاصی را به شوهرتون بزنید تا کشته عشق شما و اسیر محبتتون بشه. شرعاً رابطه زناشویی در ایام عقد اشکال ندارد، ولی بهتر است برنامه عروسی را بگذاريد برای بعد، ولی غافل نشويد که لذت‌های جنسی مشروع دیگر را تعطیل نکنید و اصلا ایام نامزدی را كوتاه و فشرده کنید شش الی نه ماه كافي است. حالا فهمیدید چرا داماد دسته‌گلتون به هم می‌ریزه؟
حالا كه زندگی شیرین شد، مراقب باشید قند خونتون بالا نره! عروس خانم‌ها و آقا دامادهاي محترم تشکر نقدی هم لازم نیست به جاش دعام کنید. (لبخند و بعد هم خنده!([1]

پی نوشت :

ماهنامه خانه خوبان، محمد‌حسين قديري، شماره 56، شهريور، 1392

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.